Najnowszy sondaż

sejm robert.jpg

37 proc. spośród deklarujących udział w wyborach parlamentarnych zagłosowałoby na PiS, 19 proc. na PO, 9 proc. na Kukiz’15, a 8 proc. na Nowoczesną – wynika z najnowszego, marcowego sondażu CBOS. Do Sejmu weszłoby też PSL (5 proc.).

Pozostałe ujęte w sondażu CBOS ugrupowania nie przekroczyłyby pięcioprocentowego progu wyborczego – 4 proc. poparcia otrzymałoby SLD. Partia Razem i Partia Wolność (KORWiN) otrzymałyby po 2 proc.

Udział w wyborach zadeklarowało w styczniu 68 proc. uprawnionych do głosowania badanych, 18 proc. nie zamierza głosować, a 14 proc. zastanawia się, czy wzięłoby udział w wyborach.

CBOS przeprowadził sondaż 2–9 marca 2017 r., metodą wywiadów bezpośrednich wspomaganych komputerowo, na liczącej 1020 osób reprezentatywnej próbie losowej dorosłych mieszkańców Polski.

źródło: niezalezna.pl

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. Golosujemy tylko na pis nie na po ani nigdy nowoczesnym nigdy nie głosujemy po nas koralowa zadaszenia podatki pan Tusk kupił jacht i kupił zamek w górach a pani Ewa kopacz dawała monstrum swoim podwyżki Adobe dawała najbardziej więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ