Politechnika Wrocławska z nagrodą Genius Universitatis 2017

Beata Zdyb, CC BY-SA 3.0, Wikimedia Commons

W Warszawie ogłoszono wyniki szóstej edycji konkursu na kreatywną kampanię szkoły wyższej Genius Universitatis. Politechnika Wrocławska okazała się najlepsza w kategorii reklama prasowa oraz zajęła drugie miejsce w kategorii event wspierający rekrutację.

Nagrody przyznano podczas gali w Pałacu Kultury i Nauki. W imieniu Politechniki Wrocławskiej statuetkę odebrali przedstawiciele Działu Marketingu i Promocji: Beata Janek, Agnieszka Wekselberg i Magdalena Dyderska oraz Aneta Ilnicka z firmy Lama Media, która pomaga uczelni w tworzeniu akcji promocyjnych.

– Punktem wyjścia do stworzenia reklamy było hasło „Ściśle myśląc”, które w oczywisty sposób odnosi się do Politechniki Wrocławskiej – tłumaczy Aneta Ilnicka. – Grafika to kolaż architektury uczelni, panoramy Wrocławia i kobiecej postaci.

W kategorii event wspierający rekrutację jury doceniło akcję rekrutacyjną „Innowacja jest kobietą”, którą PWr zorganizowało w ramach akcji Dziewczyny na politechniki. W wydarzeniu wzięło udział ponad 300 uczennic i uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z Dolnego Śląska. Przygotowano dla nich pokazy, wykłady i grę miejską na terenie kampusu.

Prace konkursowe oceniała kapituła złożona z ekspertów marketingu: Katarzyny Dragović, Jacka Kotarbińskiego, Pawła Tkaczyka, Leszka Stafieja, Jacka Szlaka i Dariusza Puzyrkiewicza.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Edukacyjna Perspektywy.

Źródło: Politechnika Wrocławska

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ