W weekend oficjalna prezentacja drużynMKS Karkonosze

Już w sobotę MKS Karkonosze Jelenia Góra zaprezentuje swoje drużyny przed rundą wiosenną. Spotkanie piłkarzy z kibicami odbędzie się w Nowym Rynku. Wydarzeniu towarzyszyć będzie akcja charytatywna. Swoją obecność zapowiedział m.in. prezydent Jeleniej Góry. Początek o godzinie 15.00. Wstęp wolny.

11 marcaw Nowym Rynku poznamy piłkarzy drużyn MKS Karkonosze Jelenia Góra. W galerii handlowej pojawi się w sumie 250 zawodników w 7 kategoriach wiekowych – żaki-przedszkolaki, orliki, młodzik (dwie drużyny), trampkarze, juniorzy młodsi, juniorzy starsi, a głównym punktem wydarzenia będzie prezentacja drużyny seniorów.

Patronem honorowym wydarzenia jest prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła, który z tej okazji pojawi się w Nowym Rynku. Pojawią się również przedstawiciele oświaty, a także Wojciech Jastrzębski – prezes Wodnika, Dariusz Stolarczyk – prezes Term Cieplickich, czy Jerzy Wolski  – prezes Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego.

W sobotę w Nowym Rynku fani piłki nożnej nie tylko poznają nazwiska piłkarzy poszczególnych drużyn, ale również zobaczą materiał multimedialny o ich sukcesach, a także spotkają się ze swoimi ulubionymi zawodnikami. Rodzice, którzy są najbardziej zaangażowani w życie klubu, zostaną wyróżnieni symbolicznymi prezentami. Jakie są cele drużyny seniorów na nadchodzący sezon?

W zeszłym sezonie spadliśmy z reformowanej wtedy 3. ligi. Wówczas powiedzieliśmy sobie, że nasza młodzież, której szeregi sukcesywnie rosną, musi szybciej dojrzeć i wziąć na swoje barki większy ciężar odpowiedzialności za wyniki pierwszego zespołu. W obecnym sezonie nasi młodzieżowcy ogrywają się na poziomie 4. ligi, aby w najbliższym czasie, w drużynie wzmocnionej kilkoma „rutyniarzami”, skutecznie walczyć o awans. Wierzymy w nich, wierzymy, że to im się uda.

Konrad Ambroży, wiceprezes zarządu Miejskiego Klubu SportowegoKarkonoszeJelenia Góra.

Zbiórka pieniędzy dla 5-letniego Kaspiana

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ