Syn zamordował siekierą rodziców

domena publiczna

Tragedia wydarzyła się w miejscowości Model niedaleko Gostynia na Mazowszu. Według ustaleń RMF FM, syn zamordował tam swoich rodziców siekierą, a następnie chodził z zakrwawionym narzędziem zbrodni po wsi. W związku ze sprawą została też zatrzymana 39-letnia kobieta.

Około godziny 10. dostaliśmy zgłoszenie, że na jednej z posesji może dziać się coś złego. Na miejscu policjanci znaleźli dwie martwe osoby: 68–letnią kobietę i 76–letniego mężczyznę. Oboje mieli zewnętrzne uszkodzenia ciała. Na posesji przebywał również 49–latek. Mężczyznę zatrzymano – poinformowała Alicja Śledziona z KWP w Radomiu.

Mamy do czynienia z zabójstwem dwóch osób. Okoliczności zdarzenia wskazują, że doszło do przestępstwa tego rodzaju. Do wyjaśnienia zatrzymano jedną osobę – mężczyznę, członka rodziny – powiedziała Aleksandra Calik z zespołu prasowego komendy wojewódzkiej policji.

Jak dowiedziało się RMF FM mężczyzna jest synem zamordowanego małżeństwa, a 39 letnia to znajoma syna zmarłych. Oboje zostaną przesłuchani.

Źródło: rmf24.pl, tvp.info / Telewizja Republika.pl

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. Wpitalali się w życie dorosłego człowieka, to mają co chcieli. Oczywiście zbrodni nie popieram i potępiam ale fakt co było przyczyną jest oczywisty. Rodzice traktują dorosłe dzieci jak nastoletniego pętaka i wpitalają się w życie ze wszystkim.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ