Stowarzyszenie Akcja Miasto i Towarzystwo Upiększania Miasta Wrocławia oświadczają, że nie popierają kandydatury pani Alicji Chybickiej na prezydenta Wrocławia

chybicka.jpg
fot. youtube

Oświadczenie :
Ruchy miejskie: Stowarzyszenie Akcja Miasto i Towarzystwo Upiększania Miasta Wrocławia oświadczają, że nie popierają kandydatury pani Alicji Chybickiej na prezydenta Wrocławia.

Nie uczestniczyliśmy w żadnych rozmowach i nie znamy ani jej programu, ani osób, które za nią stoją. Jednocześnie podkreślamy, że od początku naszego istnienia opowiadamy się za inną wizją miasta niż ta realizowana w ostatnich 25 latach przez polityków związanych z Rafałem Dutkiewiczem, PO, PiS, SLD czy N (oparta na igrzyskach, marginalizacji osiedli, korkowaniu miasta i braku planowania przestrzennego).

Fałszywe doniesienia medialne, w których przedstawiciele PO mówią o poparciu ruchów miejskich dla swojej kandydatki, postrzegamy jako nieudaną próbę uwiarygodnienia osoby, która nie była dotąd aktywna w sprawach miejskich we Wrocławiu.

Zaznaczamy, że TUMW i AM dotychczas nie udzieliły poparcia żadnemu z kandydatów, także tych wywodzących się z innych stowarzyszeń obecnych w debacie publicznej we Wrocławiu.

źródło: fb

 

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ