Legniccy policjanci poszukują zaginionego mężczyzny

Legniccy policjanci poszukują zaginionego Tomasza Nanikowskiego. Mężczyzna 17 grudnia 2016 roku wyszedł z noclegowni przy ul. Przemysłowej 5 w Legnicy i od tamtej pory nie ma z nim żadnego kontaktu, ani informacji o miejscu jego pobytu. Funkcjonariusze zajmujący się tą sprawą przygotowali portret zaginionego, który w chwili obecnej może tak wyglądać.

Funkcjonariusze Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy prowadzą poszukiwania za zaginionym 33-letnim mężczyzną, który 17 grudnia 2016 roku wyszedł z noclegowni przy ulicy Przemysłowej 5 w Legnicy. Od tamtej pory nie ma z nim żadnego kontaktu,  ani informacji o miejscu jego pobytu. Policjanci publikują informację, pokazując jednocześnie portret zaginionego – jak w chwili obecnej może on wyglądać.

RYSOPIS: wzrost ok. 170-180 cm; średniej budowy ciała; włosy: ciemny blond, krótkie, proste; twarz owalna; oczy brązowe; uszy średnie; nos prosty.

CECHY SZCZEGÓLNE: widoczne ubytki w uzębieniu, na prawym policzku mała brodawka na wysokości kącika ust; tatuaż na podbrzuszu; na plecach napis „omerta”.

UBIÓR: brak danych

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego Tomasza Nanikowskiego prosimy kierować do Zespołu Poszukiwań tel. 874 15 41 lub 997.

mł. asp. Iwona Król-Szymajda

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ