Nowe technologie w firmie – bezpłatne warsztaty dla MŚP we Wrocławiu

biznes.jpg

W województwie dolnośląskim działa ponad 50 mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw na 1000 mieszkańców. W ten sposób plasując się powyżej średniej krajowej, która wynosi 47,80. Z myślą o takich firmach zostały stworzone bezpłatne warsztaty poświęcone nowym technologiom w biznesie. Spotkanie dla MŚP z województwa dolnośląskiego i okolic odbędzie się 20 marca we Wrocławiu.O udziale decyduje kolejność zgłoszeń za pośrednictwem formularza rejestracyjnego[1]. Organizatorem wydarzenia jest Microsoft Polska.

 

Jak wynika z badania Ipsos MORI „Nowoczesne IT w MŚP 2016”, przygotowanego na zlecenie Microsoft, 75% przedstawicieli małych i średnich firm w Polsce twierdzi, że innowacje są potrzebne, aby z powodzeniem rywalizować na rynku krajowym. Dwóch na trzech zgadza się, że są konieczne, aby osiągnąć sukces za granicą.

 

Uczestnicy spotkania Accelerate Your Business we Wrocławiu będą rozmawiać o tym, jak w odniesieniu sukcesu biznesowego pomaga korzystanie z nowoczesnych technologii cyfrowych. Przedstawiciele MŚP, którzy zarejestrują się na warsztaty, dowiedzą się, w jaki sposób IT pozwala rozwijać firmę i zwiększać zyski.

 

Praktycznie o korzyściach

 

Wydarzenie będzie okazją do poznania nowoczesnych urządzeń biznesowych. O ich zaletach opowiedzą przedstawiciele firm, które zbudowały dzięki nim swoją przewagę nad konkurencją. Uczestnicy będą mogli także bliżej poznać rozwiązania chmurowe dla biznesu (Office 365, Azure), a od eksperta dowiedzą się o zagrożeniach związanych z używaniem nielegalnego oprogramowania.

 

Druga część spotkania będzie miała charakter praktyczny. Uczestnicy wezmą udział w wybranych przez siebie warsztatach – dotyczących systemu operacyjnego Windows 10 Pro lub najnowszego systemu Windows Server 2016.

 

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Jacek Walkiewicz – trener, psycholog i motywator – który opowie o tym, jak być otwartym na zmiany. Spotkanie poprowadzi Hubert Urbański.

 

Warsztaty w innych miastach

 

Spotkania Accelerate Your Business odbędą się także w Sopocie i w Warszawie. Informacje na temat wspomnianych wydarzeń są dostępne tutaj.

[1] Formularz rejestracyjny jest dostępny pod adresem: https://www.microsoftevents.com/profile/form/index.cfm?PKformID=0x155615858a2

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ