Wyjątkowa oprawa prezentacji drużyn KS Karkonosze

Wyjątkową oprawę miała sobotnia prezentacja drużyn KS Karkonosze. Po latach organizowania tego typu wydarzeń w hali sportowej przy ul. Złotniczej sympatycy i kibice Biało -Niebieskich spotkali się tym razem w Galerii Handlowej Nowy Rynek.
Rodzice, kibice, sponsorzy oraz wcześniej zaproszeni goście specjalni szczelnie wypełnili obszar przed sceną. Już na kilkadziesiąt minut przed rozpoczęciem planowanej na godzinę 15:00 prezentacji ciężko było o miejsce dla samochodu na podziemnym parkingu.
Korzystając z wyjątkowej oprawy zarząd Karkonoszy poza przedstawieniem piłkarzy, którzy wiosną będą bronić barw klubu uhonorował jeszcze osoby, które w poprzednich miesiącach aktywnie wspierały jego działalność. Z tej okazji prowadzący sobotnią prezentację Tomasz Kowalczyk oraz Konrad Ambroży przerywali kilkukrotnie by odznaczyć pamiątkowymi statuetkami rodziców, sponsorów, oraz zaproszonych na konferencje vipów jako przyjaciół klubu i mecenasów sportu
Przed wystąpieniem drużyny seniorskiej odbyła się licytacja charytatywna na rzecz 5 letniego Kaspiana, któremu Karkonosze pomagają już od kilku tygodni. Poprzedziło ją uroczyste wręczenie zaproszenia do Ośrodka Konferencyjno -Wypoczynkowego Krucze Skały z Karpacza mieszkańcowi Cieplic panu Marcinowi Kaflikowi, który zwyciężył je w poprzedniej licytacji.
Jak się później okazało również kolejny fant koszulka reprezentacji piłki ręcznej kobiet podarowana przez Agnieszkę Kowalską padła jego łupem, kiedy to w pełnej emocji licytacji pokonał wiceprezesa Term Cieplickich Miłosza Sajnoga. Panowie rywalizowali tak zawzięcie, że koszulka osiągnęła astronomiczną wartość 800 złotych! Mimo tego zwycięzca już ogłosił, że niebawem zwróci koszulkę, by można było ją licytować po raz kolejny!
Kiedy emocje, związane z licytacją opadły na scenie pojawili się seniorzy, którzy już za tydzień zmierzą się w inaugurującym rundę wiosenną meczu przeciwko Orli Wąsosz. Trener pierwszej drużyny Marek Siatrak w krótkiej ale emocjonalnej wypowiedzi zapewniał, że jego drużyna będzie walczyć o 3 punkty w każdym meczu oraz zaprosił do oglądania jej na żywo z trybun stadionu przy ulicy Złotniczej. Inauguracja piłkarskiej wiosny już w niedziele 19 marca o godzinie 18.
autor: Alek Jawor
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ