Wrocław nagrodzony na targach w Cannes

Na tegorocznych Międzynarodowych Targach Nieruchomości MIPIM  w Cannes zostawała wręczona nagroda Top 10 Polish Cities of the Future 2017/18, przyznawana przez magazyn fDi, należący do grupy Financial Times. Wrocław zdobył I miejsce w kategorii fDi Strategy (najlepsza strategia pozyskiwania inwestorów).

Nagrodę odebrał prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz.

W tegorocznej edycji targów bierze udział blisko 23 tys. uczestników z przeszło 90 krajów. Targi odbywają się 28 raz i co roku goszczą inwestorów, deweloperów, architektów, firmy doradcze i konsultingowe, fundusze inwestycyjne, miasta i regiony.

Wrocław na targach

Tematami obecnymi na stoisku są Światowe Igrzyska Sportowe (The World Games 2017), których gospodarzem jest Wrocław oraz Zielona Stolica Europy 2019 – tytuł, o który ubiega się miasto. Dla odwiedzających stoisko przygotowane zostały także materiały z zakresu gospodarki, turystyki i kultury.

Oferta nieruchomości prezentowana na targach MIPIM 2017 obejmuje zarówno tereny niezabudowane, przeznaczone pod budownictwo wielorodzinne, usługi, aktywność gospodarczą, jak i kamienice położone w atrakcyjnych lokalizacjach.

źródło: wroclaw.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ