TV Republika: „Król pedofilów” to brat byłego wiceministra w rządzie Tuska

fot. pexels.com

Dziennik „Fakt” ustalił, że brat byłego wiceministra w rządzie Donalda Tuska, były pracownik polskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych – Tomasz K. – to „król pedofilów”. Nagrywał i rozsyłał filmy pornograficzne dzieci oraz przechwalał się, że ma do nich „dostęp”. „Król pedofilów” poszedł na współpracę z policją, więc funkcjonariusze liczą, że doprowadzi do kolejnych zatrzymań.

Tomasz K. najpierw mieszkał w Niemczech, a od niemal 10 lat w Rumunii. Pracował jako dziennikarz, a w 2010 roku został zatrudniony w Instytucie Polskim w Bukareszcie, która podlegała polskiemu Ministerstwu Spraw Zagranicznych. Mężczyzna, nazwany przez policję „królem pedofilów” zajmował się promocją kultury.

Policja namierzyła go dzięki infiltracji pedofilskiego forum w ukrytej sieci TOR.

MSZ dało zgodę na wejście do jego mieszkania, a to, co tam zobaczyli funkcjonariusze – jak pisze dziennik „Fakt” – „zaskoczyło nawet starych wyjadaczy”.

Nie wiedziałem nawet o zatrzymaniu brata. Widywałem się z nim sporadycznie, najczęściej w święta – powiedział „Faktowi” Piotr K., były wiceminister w rządzie Donalda Tuska, który teraz nie ma już związku z polityką. Podkreślił, że zatrzymanie brata było dla niego szokiem i „nic nie wskazywało na jego dewiację”.

MSZ potwierdził „Faktowi”, że mężczyzna został zwolniony dyscyplinarnie.

źródło: Telewizja Republika.pl /  fakt.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ