Senyszyn atakuje ojca prezydenta: „Ojciec pewnego popychadła, udziela porad, jak wychowywać dzieci”

senyszyn.jpg

To naprawdę skandal! Jak można wychowywać dzieci w zgodzie z nauką Kościoła Katolickiego, żyć Ewangelią i jeszcze o tym publicznie mówić? Taką mamy wolność, że oczywiste rzeczy oburzają „nowoczesne” i lewackie środowiska. Senyszyn po chamsku zaatakowała ojca prezydenta RP, bo ten podzielił się swoimi opiniami na temat wychowania.

Ojciec pewnego popychadła,które szkodzi Polsce i robi głupie miny do złej gry,udziela porad,jak wychowywać dzieci.O tempora,o mores!

—napisała Senyszyn na Twitterze.

Skąd taki atak Senyszyn?

Jan Duda na spotkaniu w Krakowie mówił, że istnieją cztery węzły wychowawcze – rodzice, szkoła, Kościół, ale także otoczenie, które często poddaje młodemu człowiekowi idee mu zagrażające. Mówił też o specyfice wychowania mężczyzny. Jak przyznał, dla niego wielkim wzorem kształtowania syna był św. Józef, który przecież „wychował mężczyznę tej klasy, co Jezus”.

Dzieci nie oczekują od nas kumplostwa, ale przywództwa” – ojciec prezydentaRP gościem Mężczyzn św. Józefa

Właśnie to stwierdzenie wywołało taką wściekłość Senyszyn. Zaatakowała Jana Dudę bo ten, według niej, nic nie wie o wychowaniu synów. I kto to mówi… ?

Uwagi Senyszyn wywołują tylko uśmiech politowania. Ani nadmiarem taktu, ani elegancji nie grzeszyła nigdy. Czego zresztą można spodziewać się po kimś, kto porównuje aborcję do wyrwanego zęba! „ Aborcja jest moralnie obojętna, jak inne zabiegi medyczne”

źródło: wolityce.pl

PODZIEL SIĘ

11 KOMENTARZE

  1. Zastanawiam się jak nazwać panią Senyszyn i osobę która ją wychowywała? Raczej nie popychadło, a popychana przez kogoś… stąd pewnie u tej pani to dziwne zachowanie.

  2. Idealne określenie dle senyszyn to: moralna zdzira. Gdyby żył współcześnie Jezus nazwal by ją pomiotem żmijowym. Ta do cna zepsuta moralnie kobieta nie jest żadnym autorytetem w sprawach wychowywania dzieci ani nie jest glosem z którym ktokolwiek sie liczy. Za to jest napewno szmatą do wycierania lewackich brudow I wymiocin.

  3. Dajcie już spokój kto słucha tej czerwonej rury wy ja promujecie wio do lat 80 tych niech tam zrobi porządek profesor ha to śmieszne

  4. Na temat wychowania dzieci mogą wypowiadać się rodzice. Panie Seneszyn niestety nie dostąpiła tego zaszczytu, w związku z tym, nie ma prawa głosu.

  5. …..moja babcia Stanisława ,która przeżyła 103 lata zawsze mi powtarzała……pamiętaj wnusiu , jak Pan Jezus chce kogoś ukarać to mu najpierw rozum odejmuje…. W wypadku tej osoby – nastapiło to już dużo wcześniej – tylko do niej jeszcze to nie dotarło ……..

  6. Nie dotarło i nie dotrze bo rozumu brak i inteliencja coraz gwałtowniej spada tej osobie(nie będę nazywał tej osoby kobietą żeby nie ubliżyć kobietom). My za to widzimy do czego może doprowadzić idea Marksa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ