Finał Licytacji

Wielkimi krokami zbliża się finał licytacji charytatywnej na rzecz Kaspiana. We wcześniejszych aukcjach rywalizowano o voucher do Ośrodka Konferencyjno – Wypoczynkowego Krucze Skały w Karpaczu oraz koszulkę Reprezentacji Polski w Piłce Ręcznej kobiet. Tym razem na sympatyków Karkonoszy czeka dużo szersza oferta, ze sprzedaży której całkowity dochód zostanie po raz kolejny przekazany na rehabilitacje chłopca.

Do klubu ciągle napływają różne pamiątki, vouchery, produkty i wszelkiej maści usługi, które zaczniemy licytować w dniu 1 kwietnia. Już dziś pragniemy podziękować za odzew, którego rozmiar pozytywnie nas zaskoczył nie tylko lokalnej społeczności. Sam fakt, że podstrona poświęcona Kaspianowi na stronie fundacji Avalon ma dzisiaj jedną z największych ilości odwiedzin świadczy o tym jak szeroko udało nam się dotrzeć z jego historią. To wszystko Państwa zasługa.

Dzięki Państwu na licytację trafią m.in voucher na wycieczkę z nowo powstającym biurem podróży WycieczkoweABC ze Szklarskiej Poręby, koszulka Karkonoszy z autografem Marka Citki podarowana przez radnego Jeleniej Góry Oliwera Kubickiego, koszulka reprezentacji Polski w piłce ręcznej kobiet, którą wylicytował w trakcie prezentacji drużyn w Galerii Nowy Rynek Pan Marcin Kaflik, ale następnie zwrócił ją po to, aby można było sprzedać ją jeszcze raz. Kupić będzie można też voucher na zabiegi kosmetyczne do salonu “In style” od Pani Katarzyny Górskiej oraz zaproszenie na sesje fotograficzną od Michała Lucha, którego twórczość zobaczą Państwo tutaj http://michalluchart.pl/

Start licytacji na portalu allegro nastąpi 1 kwietnia. Poinformujemy o tym na fanpage oraz oficjalnej stronie klubu. Zachęcamy do udziału w licytacji.

Wszystkich tych, którzy chcą dołożyć swoją cegiełkę i przekazać coś na rzecz licytacji prosimy o kontakt pod adresem mailowym konrad.ambrozy@kskarkonosze.pl

Konrad Ambroży

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ