Wrocławskie lotnisko docenione przez biznesmenów

A.Palus LOT

Już po raz czwarty z rzędu Port Lotniczy Wrocław otrzymał prestiżową nagrodę Business Traveller Award dla najlepszego lotniska regionalnego w Polsce. Nagrody zostały wręczone dziś w Warszawie podczas uroczystej gali.

 

Siatka połączeń, godziny rejsów, standardy obsługi i specjalne udogodnienia dla osób podróżujących w interesach – te aspekty działalności wrocławskiego lotniska oceniali w specjalnej ankiecie biznesmeni, korzystający z jego usług. To ich głosy zadecydowały o przyznaniu mu nagrody Business Traveller Award 2016. To jedna z najbardziej prestiżowych nagród świata podróży i biznesu – dla najlepszego lotniska regionalnego. Pierwszy raz wrocławski port otrzymał Business Traveler Award za 2013 rok.

Wypracowaliśmy najwyższe standardy obsługi oraz przygotowaliśmy specjalnie przemyślaną ofertę VIP&Business Services. Cieszymy się, że dostrzegli to podróżujący biznesmeni. Nagroda Business Traveller Award 2016 to dla nas bardzo ważne wyróżnienie i motywacja do dalszego rozwoju – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.

Z myślą o wygodzie wszystkich podróżnych wrocławskie lotnisko nieustannie doskonali swoje usługi. Szybki i sprawny serwis, tani i wygodny parking oraz przyjazny, nowoczesny terminal – to mocne strony wrocławskiego portu. Najbardziej wymagający pasażerowie, szczególnie ceniący sobie czas oraz prywatność, mają do dyspozycji usługi VIP & Business Services. Dodatkowym udogodnieniem są ekskluzywnie zaaranżowane i kompleksowo wyposażone wnętrza salonu VIP Lounge w strefie VIP oraz Executive Lounge w hali odlotów. To miejsca dla osób, które pragną odpocząć lub popracować w kameralnych warunkach przy smacznych daniach i napojach.

Z punktu widzenia podróży biznesowych bardzo istotna jest także bogata oferta połączeń, w tym na najważniejsze lotniska Europy. Wrocław również stał się ważnym punktem na jej biznesowej mapie. Dlatego stale wzrasta liczba podróży w tym segmencie rynku – dodaje Dariusz Kuś.

Z Wrocławia można szybko dolecieć na centralne lotniska Frankfurtu, Monachium, Düsseldorfu, Kopenhagi czy Warszawy (łącznie 17 połączeń dziennie), które są ważnymi hubami przesiadkowymi. Dogodne połączenia i odpowiednio dobrane godziny lotów umożliwiają dalszą podróż do europejskich centrów biznesowych, jak również do metropolii Azji i Ameryki.

Port Lotniczy Wrocław znalazł się również w gronie 40 najlepszych lotnisk w Europie w 2016 roku, zajmując 23 miejsce. Wyżej znalazły się przede wszystkim wielkie huby przesiadkowe oraz lotniska centralne, w tym londyńskie Heathrow, Frankfurt czy Amsterdam. Wśród lotnisk regionalnych Wrocław wyprzedziły tylko znacznie większe lotniska w Porto i Alicante. Zestawianie powstało na podstawie głosowania pasażerów korzystających z serwisu Sleepinginairports.net.

Nagrody dla wrocławskiego lotniska:

  • Tytuł ,,Najbardziej Przyjaznego Lotniska w Polsce” 2012
  • Nagroda ,,Piękny Wrocław” 2012
  • Najlepszy budynek użyteczności publicznej w konkursie ,,Platynowe Wiertło” 2013
  • Nagroda ,,Business Traveller Award” dla najlepszego regionalnego lotniska w Polsce – przyznana za rok 2016, 2015, 2014, 2013

 źródło: A Palus, PR EXPERT

 

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ