Policjanci pomogli kobiecie, która chciała targnąć się na własne życie

policja fala 2.jpg

Jaworscy policjanci otrzymali informację, z której wynikało, że mieszkanka miasta zamierza odebrać sobie życie. Kiedy funkcjonariusze dotarli do zdesperowanej kobiety okazało się, że zażyła ona dużą ilość leków. Z uwagi, iż na miejscu nie było zespołu pogotowia, a liczyła się każda minuta policjanci podjęli decyzję o przewiezieniu poszkodowanej do szpitala radiowozem. Tam kobieta od razu trafiła pod opiekę lekarzy, którzy udzielili jej dalszej pomocy.

W sobotę, 18 marca 2017 roku oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Jaworze otrzymał informację o 41-letniej kobiecie, która zamierza popełnić samobójstwo. Wiadomość o podjęciu desperackiego kroku została przekazana rodzinie. W związku z tym, że kobieta mogła znajdować się w złym stanie psychicznym funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli działania mające na celu dotarcie do niej oraz udzielenie jej pomocy.

Po godzinie 41-latka została odnaleziona przez rodzinę, która powiadomiła policję. Kiedy na miejsce przybyli funkcjonariusze z jaworskiej komendy okazało się, że kobieta zażyła dużą ilość leków. Z uwagi na fakt, iż liczyła się każda minuta mundurowi, aby ratować życie podjęli decyzję o przewiezieniu mieszkanki Jawora radiowozem do szpitala. Tam 41-latka od razu trafiła pod opiekę lekarzy, którzy udzielili jej dalszej pomocy.

Źródło: KPP w Jaworze

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ