„Sama formuła pisania przez Owsiaka listu do Pierwszej Damy ws. odejść z armii jest absurdalna i infantylna”

Owsiak.jpg

– To jest podobnie jak wychodzenie przez PiS z UE. Ile razy Jarosław Kaczyński musi zastrzec, że PiS nie chce wyprowadzić Polski z UE, a nie ma dnia, żebym nie słyszał przynajmniej kilkadziesiąt razy, że PiS chce wyprowadzić Polskę z UE – mówił w „Kulisach Manipulacji” Jacek Liziniewicz.

Gośćmi Katarzyny Gójskiej-Hejke w programie „Kulisy Manipulacji” byli Jacek Liziniewicz oraz Magdalena Piejko z „Gazety Polskiej” i „Gazety Polskiej Codziennie”.

Jerzy Owsiak napisał list do… Agaty Kornhauser-Dudy, w którym wyraził swoje zaniepokojenie odejściami generałów z wojska.

Jerzy Owsiak, z tego, co zawsze o sobie mówił, jest pacyfistą, a ta pacyfa zawsze była symbolem Woodstocku, Woodstock zresztą nawiązuje do dzieci kwiatów, nagle – ekspert od wojskowości. Mogło zadziałać jakieś pole rodzinne i psychologia głębsza, ale już sama formuła wysyłania do Pierwszej Damy tego listu jest absurdalna i infantylna, ale może on tak po prostu myśli – stwierdził Jacek Liziniewicz.

Katarzyna Gójska-Hejke zwróciła uwagę na to, że „jest to element większej układanki, który ma stworzyć w oczach opinii publicznej obraz, że oto rzeczywiście, w wojsku odbywa się jakiś exodus, rzeź niewiniątek, minister Antoni Macierewicz rozstawia tych generałów po kątach i ci już bardziej przez niego >>sterroryzowani<< załamują się i uciekają, bo nie chcą w takiej armii służyć i Jerzy Owsiak może ma za zadanie trafić do zwykłej publiki z tym przesłaniem”.

Zdaniem Jacka Liziniewicza „to jest podobnie jak wychodzenie przez PiS z UE”. – Ile razy Jarosław Kaczyński musi zastrzec, że PiS nie chce wyprowadzić Polski z UE, a nie ma dnia, żebym nie słyszał przynajmniej kilkadziesiąt razy, że PiS chce wyprowadzić Polskę z UE”.

– Prawdą jest, że minister Antoni Macierewicz rozstawia po kątach, ale nie generałów polskich, tylko tych, którzy byli szkoleni przez GRU, dość konkretnych generałów i to, że oni dwadzieścia parę lat po odzyskaniu przez Polskę wolności, zajmowali wysokie stanowiska w wojsku to jest skandal – wskazała Magdalena Piejko.

Źródło: Telewizja Republika

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ