Jawor: Awantura pod barem z kebabem

foto: jawor24.pl

Między godziną 20 a 21 (w czwartek) doszło do incydentu na ul. Chrobrego w Jaworze. W zdarzeniu brało udział troje mężczyzn.

W restauracji na ul. Chrobrego pojawił się około trzydziestoletni mężczyzna z żoną, chcący zamówić posiłek. Rozmawiał z nim będący w starszym wieku właściciel lokalu. W momencie oczekiwania na posiłek mężczyzna wyszedł przed budynek, gdzie został zaatakowany przez syna właściciela. Na chwilę obecną trudno jednoznacznie stwierdzić, co było przyczyną szarpaniny.

Właściciel restauracji widząc sytuację, próbował rozdzielić młodych mężczyzn i załagodzić sytuację. W trakcie zajścia starszy mężczyzna doznał zawału. Na miejscu pojawiły się służby ratownicze (policja, straż – 3 wozy bojowe, pogotowie – 2 karetki). Nieprzytomnego, reanimowanego starszego mężczyznę, zabranego z miejsca zdarzenia przez służby, nie udało się uratować. Policja nie wiąże bezpośredniej przyczyny śmierci mężczyzny z zajściem.

Na miejscu znaleziono telefon, prawdopodobnie jednego z uczestników szarpaniny. Obecnie czynności policji skupiają się na zbadaniu dokładnych okoliczności i przyczyn zajścia.

źródło: dolny-slask24h.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ