Niezalezna: Wnuk byłego prezydenta zatrzymany?

Lech wałęsa nowy.jpg

Wnuk Lecha Wałęsy miał zostać zatrzymany w Sopocie za posiadanie niewielkiej ilości środków odurzających. Według portalu Fakt24.pl został wypuszczony tego samego dnia.

21-latek i jego koleżanka mieli przy sobie woreczek, który zawierał gram ususzonych roślin. Przekazano go do laboratorium, które ma zbadać, czy faktycznie jest to narkotyk.

Oprócz badań funkcjonariusze policji przeszukują mieszkanie wnuka Wałęsy. Jego koleżanka miała przyjechać do Sopotu z Warszawy. Policja planuje przeszukać również jej mieszkanie. Według informacji potwierdzonych przez rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Sopocie Karinę Kamińską, na komisariat przewieziono w sumie trzy osoby.

Mieli przy sobie susz roślinny, który został przekazany do badań. Nie były to duże ilości – podkreślała rzecznik. Odmówiła jednak potwierdzenia informacji co do tożsamości zatrzymanego. Jak podkreśla Fakt24.pl, na pewno nie chodzi o znanego policji wnuka byłego prezydenta Dominika W., który we wrześniu 2016 roku został oskarżony o dźgnięcie nożem swojej konkubiny.

źródło: niezalezna.pl / fakt24.pl, wprost.pl

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. Wstyd,wstyd panie prezydencie Waleso”jaki pan taki kram ” jak mowi madrosc ldowa.Nie slyszalem o przewinieniach dzieci,wnukow prezydentow krajow liczacych sie w swiecie .To jest wzorowy przylad wielkiego patriotyzmu i dobrego wychowania mlodego pokolenia.Gratuluje wnuka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ