Powrót wystawy: „Wybierz Życie” do Wrocławia. Interweniowała policja

foto: Fundacja Pro - Prawo do Życia Wrocław

Obrońcy życia z Fundacji Pro – Prawo do Życia  kolejny raz zorganizowali publiczny protest przeciwko zabijaniu nienarodzonych dzieci. Na oficjalnym profilu w następujący sposób komentują wydarzenie: 

Dziś na Pilczycach przy parafii Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny umieściliśmy nasze plakaty. Przypomnieliśmy o Polskiej rzeczywistości: o zabijanych dzieciach z zespołem Downa; o Hitlerze, który kwalifikował ludzi pod względem przydatności dla społeczeństwa; o dzieciach skazywanych na karę śmierci za winy ich ojców.

Czy jednak my, Polacy, będziemy w stanie odmienić ten okrutny los, zanim dosięgnie nas Ręka Sprawiedliwości? Nie ma bowiem zbrodni bez kary.

Nie wszystkim podobały się zdjęcia z dokonywanych  aborcji, ponieważ  wezwano policję. Obecnie funkcjonariusze badają legalność wystawy.

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. Taki to ład III RP. Wolno pokazywać ziejącego nienawiścią i miotającego kalumnie, wzywającego do łamania prawa Wałęsę. Wolno pokazywać przemoc, choćby w postaci filmów epatujących okrucieństwem, promować dzieła ewidentnych sadystów i psychopatów. jak najbardziej – lansować i gloryfikować homoerotyzm, upowszechniać dewiacyjne zachowania seksualne wśród nie tylko młodzieży, ale i dzieci. Wolno wreszcie promować aborcjonizm. Ale pokazać, czym jest aborcja – już nie wolno.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ