Ania Broda. Koncert pieśni pasyjnych

foto: pieśniarze.info

Współtwórczyni legendarnej Kapeli Brodów. Nagrała 6 płyt , ostatni autorski album „A ja nie chce spać ” otrzymał główną nagrodę w konkursie „Świat Przyjazny Dziecku ” organizowanym przez KOPD, prowadziła wielokrotnie warsztaty śpiewu i zajęcia muzyczno-edukacyjnedla dzieci i dorosłych, współpracowała z Polskim Radiem PR2, Instytutem Teatralnym, Państwowym Teatrem im. H. Modrzejewskiej w Legnicy, Teatrem Lakowym w Olsztynie, nagrywała dla telewizji, występowała na wielu festiwalach w kraju i za granicą,
wykonywała partie wokalne w multimedialnym widowisku „Pamiętam. Katyń 1940” L.U.C-a, na zamówienie Narodowego Centrum Kultury /2010/, była stypendystką Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego .

Od wielu lat śpiewa, gram na cymbałach, lirze korbowej i bębnach. Wymyśla autorskie piosenki, kołysanki i inne miniatury muzyczne. Inspiracją dla niej jest piękna poezja dziecięca – szczególnie ta nieobliczalna i zagadkowa, w której dźwięczą słowa. W muzyce szuka nastrojów, kolorów, tajemnic i nieprawdopodobnych historii, poruszających struny wyobraźni.
Piosenki wykonuje w towarzystwie cymbałów, pianina i głosu.
ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYSTĘPU/WARSZTATÓW DLA DZIECI W PRZEDSZKOLU, SZKOLE, OŚRODKU – tylko prośba o w miarę szybki kontakt – tutaj lub bezpośrednio do Artystki.

koncert dzisiaj w godz 20.30 23.00, Pieśniarze, ul. Szewska 68a

 

źródło: piesniarze.info

 

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ