Ziemkiewicz: Nie obraża się przeciwnika, z którym się przegrało! Michnik wyznacza sam sobie poziom poniżej dna

ziemkiewicz23.jpg

Od dawna nie mówimy o „GW”, bo jest to gazeta, w której najciekawszych tematów nigdy nie ma – mówił Rafał Ziemkiewicz. – Agora opublikowała swoje raporty za zeszły rok. I co tam wypatrzono? Mało gdzie się tak dobrze zarabia, tylko trzeba być członkiem zarządu. Zarząd spółki Agora, oraz „straszliwie” oberwała od PiS-u, jest prześladowana przez reżim wschodni Orbana i Kaczyńskiego. Z reklamami gorzej, bo reklamy też płynęły za pieniądze podatnika – stwierdził dziennikarz.

Zarząd Agory zarobił w zeszłym roku 8,5 mln złotych, a jest on 4-osobowy – powiedział Rafał Ziemkiewicz. – Zważywszy, że „GW” musiała w ramach tych strasznych prześladowań wyrzucić osoby, zamknąć oddziały regionalne. Chciałem bardzo pogratulować dziennikarzom Wyborczej tego etosu i ideowości. Te 5 mln premii dla zarządu, to niemal tyle, co przyniosły zwolnienia i obcięcie wierszówek. Dziennikarze Agory zatem zrz ucili się na premię dla zarządu. Oni mają etos, mogą pracować dla idei. I to jest bardzo piękne! Dziennikarze swoją kasę chętnie oddali swojemu zarządowi, więc i zarząd jest bardziej zmotywowany – mówił Ziemkiewicz.

„Treść wypowiedzi Adama Michnika w dzisiejszej „Gazecie Polskiej” jest jak wszystkie jego wypowiedzi: Wszyscy są głupi, tylko ja jestem mądry”

Treść wypowiedzi Adama Michnika w dzisiejszej „Gazecie Polskiej” jest jak wszystkie jego wypowiedzi: Wszyscy są głupi, tylko ja jestem mądry. Adam Michnik rozmawia tylko ze swoimi znajomymi, bo jak kogoś obcego wpuści na salę, to np. usłyszy „niech pan brata pozdrowi”, a to go bardzo denerwuje. Ludziom związanym z obecną władzą można dużo zarzucić, ale nie, żeby byli łasi na te konfitury, o których mówi Michnik, bo jeśli by tak było, to byliby tam, gdzie jest on. Łasi na profity szli do „Gazety Wyborczej”, bo tam najwyraźniej wszystkim się wydawało, że będą w zarządzie! – powiedział Ziemkiewicz.

„Wszystkie wypowiedzi Adama Michnika pokazują, że jest to jest prymitywny, bardzo płaski człowiek, który ubliża głupio”

– Wszystkie wypowiedzi Adama Michnika pokazują, że jest to jest prymitywny, bardzo płaski człowiek, który ubliża głupio. Nie obraża się przeciwnika, z którym się przegrało. Bo ten głupek zawiązał pana na supeł! Jeśli Kaczyński jest głupkiem, to kim jest Michnik? Weź się panie Michnik stuknij w czaszkę i zastanów… Poniżać kogoś, od kogo się dostało bęcki, to samemu wyznaczać sobie poziom poniżej dana – stwierdził Ziemkiewicz.

Źródło: Telewizja Republika

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. „Zarząd spółki Agora, oraz „straszliwie” oberwała od PiS-u, jest prześladowana przez reżim wschodni Orbana i Kaczyńskiego”. Kto to pisał? Zatrudnijcie kogoś po podstawówce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ