Niezalezna: Poseł Gajewska zamieściła zdjęcie. I ośmieszyła akcję młodzieżówki PO

foto: Twitter

Młodzi Demokraci, czyli młodzieżówka Platformy Obywatelskiej, zorganizowała w niedzielę przed Pałacem Prezydenckim „czytanie Konstytucji RP” dla prezydenta Andrzeja Dudy. „Są z nami obywatele z całej Polski” – ucieszyła się na Twitterze poseł PO Kinga Gajewska-Płochocka. Sądząc po zdjęciach, które zamieściła parlamentarzystka, „cała Polska” to góra… kilkanaście osób plus garstka gapiów.

„Już w tę niedzielę odbędą się 20. urodziny Konstytucji RP! Zbierzmy się o 12:00 pod Pałacem Prezydenckim i przeczytajmy Konstytucję RP Andrzejowi Dudzie. Każdy będzie mógł ustawić się w kolejce i przeczytać fragment naszej ustawy zasadniczej. Od półtora roku mamy do czynienia z łamaniem Konstytucji RP przez władzę. Przypomnijmy Prezydentowi, że trzeba jej przestrzegać” – zapowiadali wydarzenie organizatorzy.

Według statystyk na Facebooku, zainteresowanych imprezą było około 370 osób. Jednak coś ewidentnie poszło nie tak. Na opublikowanych przez Gajewską zdjęciach i wideo można doliczyć się w porywach kilkunastu osób.

foto: Twitter

źródło: niezalezna.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ