Zadzwoń jeżeli znasz tego mężczyznę


Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze zwraca się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciu. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami.
9 maja 2012 r. na terenie posesji przy ul. Powstańców Wielkopolskich 12 w Jeleniej Górze, ujawnione zostały zwłoki mężczyzny mogącego mieć w chwili śmierci ok. 50-60 lat, wzrostu ok. 173 cm. Miejsce zgonu może świadczyć o tym, że zmarły był osobą bezdomną. W tym czasie policjanci z Jeleniej Góry przeprowadzili wiele czynności, aby dokonać identyfikacji osoby. Niestety do chwili obecnej nie udało się ustalić tożsamości mężczyzny. Obecnie w związku z prowadzonymi czynnościami identyfikacyjnymi sporządzona została rekonstrukcja twarzy osoby.
Wszyscy, którzy mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny ze zdjęcia bądź posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze, ul. Armii Krajowej 5 osobiście lub telefonicznie pod numerami: (75) 75-20-150, (75) 75-20-406 lub numerem alarmowym policji – 997.

Źródło: KMP Jelenia Góra
podinsp. Małgorzata Gorzelak

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ