Dlaczego myśliwi odwołali międzynarodową imprezę? Jeśli przestraszyli się protestujących obrońców zwierząt, to warto sprawy nagłaśniać


Wrocławianie przeciw Myśliwym zaprosili mieszkańców naszego miasta na sobotę do włączenia się w akcję protestacyjną. Myśliwi na ten dzień zaplanowali norowanie (więcej tutaj:  Dla myśliwych norowanie to rozrywka, dla zwierząt śmierć w męczarniach). Tymczasem, dostaliśmy informację o odwołaniu konkursu, bo tak, w myśliwskim środowisku nazywane jest norowanie.

Jeśli panowie z piórkiem w kapeluszu przestraszyli się protestujących obrońców zwierząt, to warto sprawy nagłaśniać, mówią obrońcy zwierząt.

Dziękujemy wszystkim wrażliwym ludziom, mówią Wrocławianie przeciw Myśliwy,  którzy mieli zamiar w sobotę wyruszyć z nami do lasu i protestować przeciwko zabijaniu bezbronnych zwierząt.

W sobotę zostajemy w domu ale zdajemy sobie sprawę, że myśliwi tylko odwołali swoją imprezę, i póki prawo im pozwala – na razie – nie zaprzestaną procederu. Polecamy na You Tube obejrzeć te konkursy, zobaczą Państwo prawdziwą naturę myśliwych.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ