Czy wiesz gdzie najkorzystniej kupić kwiaty we Wrocławiu ? Poznajemy dolnośląskich przedsiębiorców

Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A. (Wrocławski Rynek Hurtowy)

Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A. (Wrocławski Rynek Hurtowy) jest miejscem dobrze znanym wielu przedsiębiorcom w całym kraju. Na obszarze 37 hektarów funkcjonuje blisko 500 firm – w tym hurtownicy, importerzy oraz producenci branży ogrodniczej, florystycznej, ale także spożywczej i przemysłowej. Firma jest spółką akcyjną działającą od 1995 roku, zajmuje się głównie organizacją rynku hurtowego w zakresie obrotu handlowego artykułami rolno-spożywczymi i kwiatami (branża dominująca) oraz obsługą i wynajmem nieruchomości komercyjnych.

„Firma znana jest mieszkańcom Wrocławia przede wszystkim z bardzo szerokiego asortymentu kwiatów i akcesoriów dekoracyjnych dostępnych na rynku hurtowym. Największą popularnością wśród oferowanych towarów cieszą się kwiaty cięte i doniczkowe, rośliny rabatowe, materiały szkółkarskie, a także produkty ogrodnicze oraz artykuły dekoracyjne”.

– mówi nam Prezes Zarządu – Ryszard Wierzbowski.

Centrum to łącznie ponad 42 tys. m2 powierzchni magazynowo – handlowych z dobrze rozbudowaną siecią dróg wewnętrznych i parkingów.  Sprzedaż odbywa się w halach (niektóre, jak hala kwiatowa o powierzchni 1,19 ha, są klimatyzowane i wyposażone w chłodnie) oraz pod wiatami. Na terenie Dolnośląskiego Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A., pod wiatami i w nowoczesnych, klimatyzowanych pawilonach, w każdy piątek tygodnia, odbywa się hurt zoologiczny.

Przez ponad 20 lat swojej działalności firma otrzymała wiele nagród i wyróżnień. Jednymi z ważniejszych była Dolnośląska Nagroda Gospodarcza, Certyfikaty Solidnej Firmy oraz Gazela Biznesu.

Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A. jest ponadregionalnym rynkiem hurtowym i jedną z największych giełd kwiatowych w Polsce!

Szczegółowe informacje dot. zasad wjazdu i godzin otwarcia znajdują na stronie internetowej www.dchrs.com.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ