GDDKiA ogranicza prace w Święta

droga-autostrada-.jpg

W związku ze spodziewanym wzrostem natężenia ruchu drogowego w okresie Świąt Wielkanocnych, GDDKiA informuje, że w dniach 14-18.04. na drogach krajowych Dolnego Śląska prace remontowe zostaną ograniczone do minimum.

Istniejące utrudnienia są związane z trwającymi budowami, przebudowami oraz remontami i oznaczają ograniczenia prędkości, przejazdy przez wyznaczone bajpasy lub zwężenia jezdni do jednego pasa ruchu.

GDDKiA przypomina o trwających budowach w naszym regionie:
1. obwodnica Kłodzka (DK8, DK33, DK46)
2. droga ekspresowa S3 Nowa Sól – Bolków (DK3)
3. droga ekspresowa S5 Korzeńsko – Wrocław Widawa (DK5)
4. remont estakady w ciągu DK94 w Oławie
5. remont DK35 na odcinku Świdnica – Pszenno.

Z kolei od 19.04.2017 r. nastąpi zmiana organizacji ruchu na autostradzie A4 pomiędzy węzłami Złotoryja a Legnica (od km 85+791 do km 87+768), gdzie powstaje węzeł Legnica Południe w ciągu drogi ekspresowej S3.

Wyłączone z ruchu będą pasy zewnętrzne autostrady na obu jezdniach. Wykonawca rozpoczyna budowę pasów włączenia i wyłączenia drogi ekspresowej z istniejącym układem drogowym. Utrudnienie potrwają najprawdopodobniej do końca czerwca.

Aktualne informacje o sytuacji na drogach krajowych można uzyskać przez 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę w Punkcie Informacji Drogowej pod wrocławskim numerem telefonu 71 320 98 18.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj