Policjanci uratowali kobietę

policja.jpg

Policjanci z powiatu zgorzeleckiego uratowali kobietę, która próbowała odebrać sobie życie, wieszając się na strychu. Funkcjonariusze po przybyciu na miejsce interwencji, którą zgłosiła matka poszkodowanej, przeprowadzili sprawną akcję reanimacyjną, dzięki czemu kobieta odzyskała przytomność. Trafiła ona na obserwację do szpitala.

13 kwietnia 2017 roku funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Pieńsku zostali skierowani na interwencję przez dyżurnego zgorzeleckiej Policji, który odebrał zgłoszenie o kobiecie, która podjęła próbę popełnienia samobójstwa.

Z informacji przekazanej przez matkę wynikało, że jej córka dokonała samopowieszenia.
Przybyli na miejsca policjanci, po wejściu na strych natychmiast odcięli wiszącą kobietę, następnie sprawdzili jej funkcje życiowe. W związku z brakiem reakcji na bodźce zewnętrzne i brakiem oddechu przystąpili do czynności reanimacyjnych. Po chwili poszkodowana odzyskała oddech. Policjanci nawiązali z nią kontakt, oczekując na przyjazd karetki pogotowia. Po przybyciu ratowników, kobieta została przez nich zabrana do szpitala na obserwację.
Dzięki szybkiej akcji policjantów oraz sprawnie przeprowadzonych czynnościach reanimacyjnych, udało się uratować ludzkie życie.

Źródło: KPP w Zgorzelcu

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ