Przygarnij psiaka i kociaka


Kilkaset psów i kotów przebywa we wrocławskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt (ul. Ślazowa 2 tel.  71 362 56 74). Każdy z tych czworonogów zasługuje na nowy i odpowiedzialny dom. Jak co tydzień, przedstawiamy kolejne czekające na adopcję.

Zwierzaki można adoptować od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 16.30, a w sobotę i niedzielę od 9.00 do 15.00.

SONIA 97/17

Sonia ma 3 lata, została oddana z powodu braku możliwości dalszej opieki. Duża, gruba. Wystraszona i lekko wycofana do ludzi. Wysterylizowana.

TOSIEK 241/17

Tosiek to około 16-letni psiak znaleziony na drodze wylotowej z Wrocławia. Jest niewidomy, ale całkiem nieźle sobie radzi. Bardzo lubi towarzystwo człowieka – wytęża wszystkie swoje zmysły, żeby do niego dotrzeć, usiąść obok i po prostu się przytulić. Nie przeszkadza mu towarzystwo innych psów, chociaż na te bardziej nachalne warczy. Jest bardzo spokojny, większość czasu przesypia. Trzyma czystość. Szuka kogoś o wielkim sercu, kto zaopiekuje się nim na stare lata.

KEVIN 111/17

Kevin ma ok 5 lat, wykastrowany. Kocurek zdarza się, że jeszcze zasyczy czy ucieknie, jednak wystarcza odrobina cierpliwości na zdobycie jego zaufania. Jest bardzo miły, lubi głaskanie, ale na pewno będzie potrzebował wyrozumiałego, spokojnego domu – to wycofany, nieśmiały kot.

WITUŚ 263/17

Wituś to starszy pan w typie jamnika. Jak na swój wiek jest dość aktywny. Bardzo wesoły i kontaktowy. Lubi spędzać czas z opiekunem. Jego wiek oceniono na około 13 lat.

SAVANA 142/17

Savana ma ok 6 lat, została znaleziona. Gruba, zadbana, przepiękna.

ALBERT 178/17

Albert to mały psiak. Ma około 2 lat. Jest przemiły, kontaktowy, bardzo radosny i nieco szalony. Lubi wszelkiego typu aktywności – spacery, bieganie, zabawy. Bardzo bystry psiak.

fot.: schronisko

za : Beata Jackowska

wroclaw.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ