Wyrusz w podróż do krainy wróżek

szkoła i dzieci.jpg
zdjęcie ilustracyjne

W kolejną magiczną podróż z cyklu „Palcem po mapie” dzieci będą mogły udać się 22 kwietnia. W Parku Handlowym Auchan Bielany zostanie zaprezentowany spektakl dla najmłodszych miłośników teatru pt. „Podróż do krainy wróżek”. Wstęp wolny!

Spektakl pt. „Podróż do krainy wróżek” mówi o ekologii i przyjaźni. Na Ziemi nastał pełen brudu i smutku świat przyszłości. Jednak gdzieś daleko istnieje jeszcze miejsce, gdzie można zobaczyć zieleń, ptaki i jasne słońce… Bohaterowie przedstawienia pt. „Podróż do krainy wróżek” znajdują na śmietniku tajemniczą księgę i mapę wskazującą drogę do rajskiej krainy, w której wciąż jeszcze światem rządzi piękna natura. Wyprawa do tego miejsca wymaga odwagi i wytrwałości, jednak otrzymane od wróżek Wody, Ziemi i Powietrza dary są warte trudu. Ale przede wszystkim trudu warta jest wiedza, jaką bohaterowie zdobywają na temat ochrony przyrody.

Na młodych widzów czeka również wyjątkowy konkurs. Udział w spotkaniu będzie nagradzany pieczątkami, które maluchy mogą zbierać na specjalnej ulotce. Każdy, kto zbierze minimum 4 stemple, podczas kolejnych przedstawień, będzie mógł odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Do którego kraju chcesz pojechać i dlaczego?”. Autorzy najciekawszych odpowiedzi zostaną nagrodzeni atrakcyjnymi upominkami. Regulamin zabawy dostępny jest na stronie www.auchanbielany.pl.

Przedstawienie pt. „W krainie wróżek” odbędzie się 22 kwietnia w Parku Handlowym Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie, o godzinie 13:00, 15:00 i 17:00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj