Spacer śladami dawnych browarów i piwiarni

materiały prasowe

Już od ośmiu lat Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa udowadnia, że złoty trunek to nie tylko nudny napój, ale też fascynująca historia, kultura i przede wszystkim coraz większa społeczność!

Piwo we Wrocławiu było jednak od wieków i jak żaden inny trunek nie wpisało się tak mocno w historię i charakter miasta. Zapraszamy Was na jedyny taki spacer śladami dawnych browarów i piwiarni. Wspólnie odkryjemy między innymi Browar Augusta Weberbauera – pierwszy browar w mieście, w którym zastosowano maszyny parowe, Piwnicę Świdnicką – najstarszy i najsłynniejszy lokal piwny Wrocławia, a także poznamy burzliwą historię rodziny Spiżów –€“ założycieli Mini browaru SPIŻ.

Spacer zakończymy w Browarze Złoty Pies –€“ chętne osoby będą mogły zostać tam na zwiedzanie browaru, rozmowę z piwowarem oraz małą degustację (dodatkowo płatne 15 zł na miejscu).

Wycieczkę poprowadzi wrocławski przewodnik i miłośnik piwa Michał Kaczmarek.

Koszt wycieczki (opłata za przewodnika): 15 zł
Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy mailowe.
Spacer potrwa około 2 godziny.

UWAGA! Zwiedzanie odbędzie się w dwóch turach: 12:00-14:00 i 15:00-17:00. Koniecznie zaznaczcie w zgłoszeniu, na którą godzinę chcecie się zapisać!

Zgłoszenia udziału w zwiedzaniu prosimy przesyłać mailowo do dnia 27.04.2017 (czwartek) na adres biuro@viptravelwroclaw.pl podając w treści: imię, nazwisko oraz numer telefonu. W tytule maila koniecznie proszę wpisać “Śladami browarów 29.04. godz. 12:00” LUB “Śladami browarów 29.04. godz. 15:00”.

Zgłoszenie bez podanej godziny będzie nieważne!

Patrycja Wites

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ