Karkonosze kolejny raz dla biznesu

21 kwietnia w siedzibie Term Cieplickich we współpracy z firmą “Abc Szkolenia” Karkonosze Jelenia Góra zorganizowały konferencje biznesową dotyczącą zarządzania pokoleniami Y i Z. 

Popularny ostatnimi czasy temat zachęcił do uczestnictwa w dzisiejszym szkoleniu blisko 20 firm. Wśród obecnych członkowie zarządów, managerowie, kierownicy działów, hr-owcy i wiele innych osób, które na co dzień kierują podległym im personelem.

Poza firmami zrzeszonymi w Klubie Biznesu KS Karkonosze, które miały pierwszeństwo w rezerwacji i z których każda mogła oddelegować na szkolenie 3 osoby (przedsiębiorcy niezwiązani z Karkonoszami mogli zarezerwować jedno miejsce) nie zabrakło też przedstawicieli biznesu z trochę dalszych zakątków województwa m. in. Bolesławca i Złotoryi.

Ponad 5 godzinne warsztaty zostały wysoko ocenione przez uczestników, którzy na zakończenie dzisiejszego spotkania otrzymali certyfikaty uczestnictwa oraz ankiety. Tam poza oceną merytoryczną mogli wskazać tematy, które chcieliby podjąć w przyszłości, w przypadku organizacji kolejnych tego typu spotkań.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj