Dramat Tomasza Golloba. Jego stan jest gorszy niż przypuszczano

fot. youtube.com
Stan zdrowia Tomasza Golloba, znakomitego polskiego żużlowca, który uległ wczoraj groźnemu wypadkowi na torze krossowym, jest gorszy niż wstępnie przypuszczano. Lekarze jego stan określają jako stabilny, jednak podkreślają, że największym problemem jest stan neurologiczny żużlowca.

Jak mówią lekarze, niektóre wskaźniki w badaniach laboratoryjnych wskazują na to, że mogło dojść do stłuczenia mięśnia sercowego u Tomasza Golloba. Choć żużlowiec jest w stanie stabilnym i jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, to jednak lekarze obawiają się o jego stan neurologiczny. Największym problemem jest poważne uszkodzenie rdzenia kręgowego.

Tomasz Gollob po wczorajszym wypadku podczas motocrossowego treningu przez zawodami w Chełmnie doznał poważnych obrażeń – poważnego urazu rdzenia kręgowego, obustronnego złamania żeber, krwotoków wewnętrznych. Jak pisze „Przegląd Sportowy”, lekarz niezbyt optymistycznie widzą możliwy powrót Tomasza Golloba do samodzielnego poruszania się.

Z akcją zbiórki pieniędzy na leczenie znakomitego żużlowca wystąpił klub żużlowy GKM Grudziądz S.A., którego barwy reprezentuje Tomasz Gollob.

https://www.facebook.com/GKMGrudziadzSA/posts/1285290101525377

źródło: Telewizja Republika

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj