Policjanci znaleźli blisko pół kilograma marihuany w przydomowej stodole

domena publiczna

Polkowiccy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Przeszukując należącą do niego stodołę funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli blisko pół kilograma marihuany. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i za przestępstwo, o które jest podejrzany odpowie teraz przed sądem. Grozić mu może kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach, w wyniku pracy operacyjnej, ustalili i zatrzymali 63-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków.

Do zatrzymania doszło w miejscu zamieszkania podejrzanego. Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, na terenie posesji, w przydomowej stodole znaleźli i zabezpieczyli blisko pół kilograma marihuany. 63-letni mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a następnie usłyszał zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.
Obecnie funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają okoliczności tej sprawy. Sprawdzają m.in. pochodzenie zabezpieczonych środków odurzających.

Przypomnijmy, że za posiadanie narkotyków grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość – nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Źródło: KPP w Polkowicach

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ