Wicepremier Morawiecki zganił TVN

Mateusz Morawiecki janusz.jpg
Wicepremier, minister rozwoju, minister finansów, Mateusz Morawiecki, był gościem programu „Jeden na Jeden” na antenie TVN24.

Premier Beata Szydło i kanclerz Niemiec Angela Merkel otworzyły wczoraj polskie stoisko na targach w Hanowerze. Polska jest krajem partnerskim targów. To niewątpliwe wyróżnienie dla naszego kraju. Niestety – stacja telewizyjna TVN i TVN24 – nie informowały o tym ważnym wydarzeniu.

Swojego niezadowolenia z tego faktu nie krył wicepremier Mateusz Morawiecki, który dziś rano był gościem programu „Jeden na Jeden” w TVN24. Minister skrytykował stację za nieinformowanie o sukcesie Polski.

– Chciałbym, żebyście tyle prezentowali tutaj, w TVN24 państwo targi w Hanowerze, które były znakomitym sukcesem, co mówicie o zamkniętej już sprawie pana Misiewicza. W tej rozmowie akurat, ale wczoraj to już nie powiem ilu się śmiało, że w ogóle nie relacjonowaliście takiego polskiego sukcesu. Bo nikt się nie przejęzyczył, nie potknął, nie pomylił – zganił stację wicepremier.

Prowadzący program, Bogdan Rymanowski w odpowiedzi na krytykę Morawieckiego stwierdził, że „chociażby w programie >>Polska i świat<< była bardzo duża relacja z Hanoweru”

źródło: Telewizja Republika

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj