Kraków: Nietrzeźwy sędzia wypadł z okna hotelu

fot: youtube

Jak informuje gazetakrakowska.pl, 37-letni sędzia wypadł z okna hotelu przy Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury w Krakowie. Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala. Jak się okazało, w organizmie miał ponad promil alkoholu.

O sprawie pisze „Gazeta Krakowska”. Od poniedziałku do środy w Krakowie, w Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury, odbywa się szkolenie dla sędziów i prokuratorów. We wtorek wczesnym rankiem, pracownicy ochrony hotelu przy KSSiP dostali informację o tym, że na chodniku obok budynku leży ranny mężczyzna.

Mężczyzna w ciężkim stanie, z wieloma złamaniami i uszkodzeniem narządów wewnętrznych, został przetransportowany do szpitala, gdzie przeszedł operację. Okazało się, że mężczyzna – 37-letni sędzia z Warszawy – miał w krwi ponad promil alkoholu, a przyczyną odniesionych obrażeń było to, że wypadł on z okna pokoju na drugim piętrze hotelu.

Śledczy badają, czy okno w budynku hotelowym Domu Aplikanta było właściwie zabezpieczone. Sędzia wypadł bowiem przez duże okno typu balkonowego, które od wewnątrz można jednak tylko uchylić, a otwarcie go na oścież – jak mówią pracownicy hotelu – możliwe jest tylko za pomocą specjalnego klucza, który posiada jedynie personel.

 źródło: Telewizja Republika
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ