Skuteczna akcja policjantów zapobiegła tragedii

policja.jpg

Kłodzcy policjanci podjęli interwencję wobec mężczyzny, który zamierzał wyskoczyć z IV pietra jednego z budynków mieszkalnych.

Dzięki prowadzonym przez funkcjonariuszy na miejscu działaniom, w tym rozmowom z desperatem, funkcjonariusze wykorzystali jego moment nieuwagi, chwycili mężczyznę, który stał już na zewnątrz balkonu, za barierką i sprowadzili go na parter budynku. Przeprowadzone badanie wykazało u niego około 2,3 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci z kłodzkiej komendy powiatowej Policji, pełniący nocną służbę, około północy zostali powiadomieni przez dyżurnego o mężczyźnie, którzy chce skoczyć z IV piętra jednego z budynków mieszkalnych. Funkcjonariusze natychmiast podjęli interwencję.
Dojeżdżając na miejsce zdarzenia policjanci zauważyli młodego mężczyznę, który przeszedł już przez barierki balkonu. Desperat trzymał się tylko jedną ręką za poręcz i krzyczał, że się zabije. Policjanci niezwłocznie podjęli działania, podczas których prowadzili m.in. rozmowę z desperatem.

Wykorzystując moment jego nieuwagi, funkcjonariusze chwycili mężczyznę i sprowadzili go na parter budynku, a następnie przewieziony do jednostki Policji. Przeprowadzone badanie wykazało u niego około 2,3 promila alkoholu w organizmie.

Źródło: KPP Kłodzko

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ