Co łączy dyrektora sondażowni i Platformę Obywatelską? Publikował na stronie think-tanku PO

sondaż 2.jpg

Dyrektor ds. obsługi klienta Kantar Millward Brown Paweł Ciacek publikował na stronie think tanku politycznego, który jest związany z Platformą Obywatelską. Internauci zwracają uwagę, że już sam ten fakt jest zastanawiający. Tym bardziej, że opinie prezentowane przez Ciacka prezentowane na jednym z portali społecznościowych, są jednoznacznie nastawione przeciwko obecnemu rządowi Zjednoczonej Prawicy.

Instytut Obywatelski kierowany jest przez Jarosława Wałęsę, posła Platformy Obywatelskiej do Parlamentu Europejskiego. Instytut to think tank polityczny, który zgodnie z informacjami na swojej oficjalnej stronie internetowej „stanowi eksperckie zaplecze partii Platforma Obywatelska RP”.

Instytut jest ośrodkiem badawczo-analitycznym. Prowadzi działalność ekspercką, wydawniczą i edukacyjną. Działa od marca 2010 roku. Motto działalności IO sprowadza się do hasła: Myślimy, by działać. Działamy, by zmieniać – czytamy na stronie Instytutu Obywatelskiego.

Internauci przyjrzeli się jednemu z dyrektorów sondażowni Kantar Millward Brown.

W sieci aż roi się od wpisów dyrektora Ciacka, które atakują obecną ekipę. Kpiny z premier Beaty Szydło, Prawa i Sprawiedliwości, prezydenta Andrzeja Dudy i z samych pomysłów polityków partii rządzącej.

źródło: Tygodnik Solidarność, niezalezna.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ