Więcej pociągów i tańsze bilety na majówkę

pzdziarski, CC BY-SA 3.0, Wikimedia Commons

Więcej pociągów na trasach dalekobieżnych i promocyjne ceny u regionalnych przewoźników. To oferta na majówkowe podróże koleją.

Koleje Dolnośląskie i spółka PolRegio (Przewozy Regionalne) na długi majowy weekend nie będą mieć dodatkowych składów i połączeń ale za to proponują bardzo atrakcyjne, promocyjne ceny na przejazdy.

Regionalni przewoźnicy z biletami w promocji

W Kolejach Dolnośląskich wybierając specjalną ofertę „Podróżuj z KD”, za 35 zł można przez pięć dni korzystać bez ograniczeń z połączeń obsługiwanych przez regionalnego przewoźnika. Promocja zacznie się już w najbliższy piątek, 28 kwietnia, o godzinie 18:00 i potrwa do czwartku, 4 maja, do godziny 06:00.

– W ten sposób podróżni otrzymują pięć pełnych dni na zwiedzanie Dolnego Śląska i nie tylko. Okolice Jeleniej Góry, Kłodzka i Wałbrzycha – z rowerem lub bez – są atrakcyjnymi propozycjami do aktywnego spędzenia wolnych dni z dala od miejskiego zgiełku – mówi Piotr Rachwalski, prezes zarządu Kolei Dolnośląskich.

Spółka PolRegio również przygotowała na majówkę promocyjne ceny za przejazdy. U tego przewoźnika oferta ważna jest dłużej, bo od 28 kwietnia aż do 8 maja, do godz. 6.00. Na bilecie z oferty „majówka z PolRegio”, który kosztuje 49 (do 26 roku życia) lub 95 zł dla pozostałych pasażerów, można odbyć nieograniczoną liczbę podróży pociągami przewoźnika. Firma obsługuje trasy w całej Polsce i z np. Wrocławia z jedną przesiadką dojedziemy nawet nad morze.

Więcej pociągów i lepsze ceny

Spółka Intercity też przygotowała się do majówki. Przewoźnik wprowadza na najpopularniejszych trasach dodatkowe pociągi, na dworcach w największych miastach w podróżach pomogą nam mobilni informatorzy a nad naszym bezpieczeństwem będzie czuwać większa liczba patroli SOK.

 

Źródło: Oficjalny Portal Miasta Wrocław

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ