Rusza 13. edycja Świdnickich Gryfów

Świdnicki Gryf to najważniejsza nagroda gospodarcza w Świdnicy. Ma ona na celu wyróżnienie, a także promowanie firm i przedsiębiorstw działających w mieście.

„Świdnicki Gryf” to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które swoimi działaniami dają przykład innym przedsiębiorcom i pokazują, że w Świdnicy można osiągnąć sukces i to na wielu płaszczyznach. Przyznając nagrody chcemy wyróżnić tych najlepszych z najlepszych, podziękować im za ich pracę i trud, jaki podejmują każdego dnia o utrzymanie miejsc pracy dla mieszkańców – mówi Beata Moskal – Słaniewska, prezydent Świdnicy.

29 marca w Urzędzie Miejskim w Świdnicy odbyło się pierwsze posiedzenie kapituły Nagrody Gospodarczej Świdnicki Gryf 2017. W skład kapituły wchodzą przedstawiciele władz miasta, laureaci nagrody z ubiegłego roku oraz przedstawiciele organizacji okołobiznesowych.

Nagrody przyznawane będą w następujących kategoriach:

  1. „Sudecki produkt regionalny”
  2. „Dynamiczny rozwój firmy”
  3. „Innowacyjność”
  4. „Firma społecznej odpowiedzialności biznesu”
  5. „Najlepszy debiut gospodarczy”

Rozpoczął się już nabór zgłoszeń, które będą oceniane przez kapitułę. Mogą je dokonać sami przedsiębiorcy. Wypełnione ankiety można przesyłać do 5 czerwca na adres mailowy: swidnickigryf@um.swidnica.pl. Udział w konkursie jest bezpłatny. Ankietę oraz regulamin konkursu można pobrać ze strony: www.swidnickigryf.pl.

źródło: dolny-slask24h.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ