Wałęsa wychodzi wściekły ze studia [wideo]

PODZIEL SIĘ

20 KOMENTARZE

  1. Śmiech na sali, ten człowiek był prezydentem Polski, żenada, tw bolek chwyta się brzytwy chociaż jego los jest przesądzony, historia nigdy nie jest łaskawa dla zdrajców, szczególnie jak ci jeszcze żyją, inaczej miałby już w du…., a tak serce boli, prawda wychodzi na jaw, i jak tu spojrzeć ludziom w oczy?

  2. Wałęsa, to wielka żenada. Nie jeden uczciwy człowiek za ataki na niego dawno umarł by na zawał , a ty gnido masz się jeszcze czelność puszyć , wstydź się Ty nasza zakało i zdrajco!!!!!!!!!!

  3. Chory facet. Dałby już sobie spokój. W zasadzie wszystko o nim już wiadomo. Żal tylko ile Polska lat i pieniędzy z tego powodu straciła.

  4. Słoń jaki jestpapl każdy widzi i po co o nim tyle ać i jeszcze obrażać. Czy to coś zmieni? Czemu mają służyć te wszystkie epitety? Kochani szanujcie się!!!

  5. Miller powiedział kiedyś : Człowieka poznaje się nie jak zaczyna , ale jak kończy. Nie jestem jego sympatykiem ale z Wałęsa trafił w sedno , bo nędza z tego człowieka wyszła i tyle w temacie

  6. Biedny człowieku !! W rodzinie nie umiesz rządzić ,a chcesz rządzić ludźmi ,wykształconymi ,inteligentnymi,odczytanymi i światowymi !!. Stuknij się w głowę !!

  7. Olszewski miał rację, do końca mógł patrzyć ludziom w oczy gdy opuścił Sejm RP. A Bolek i jego SB-ckie towarzystwo może patrzyć jak ludzie prawi plują im pod nogi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ