Przygarnij psiaka i kociaka

pieski1.jpg

Kilkaset psów i kotów przebywa we wrocławskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt. Każdy z tych czworonogów zasługuje na nowy i odpowiedzialny dom. Jak co tydzień przedstawiamy kolejne czworonogi czekające na adopcję.

Zwierzaki możecie adoptować od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:30, a w sobotę i niedzielę od 9:00 do 15:00.

Rosa 215/17

Rosa ma 2 lata, została oddana przez właściciela. Nie wiadomo dlaczego. Kotka jest bardzo wystraszona. Nie okazuje agresji. Potrzebuje odpowiedzialnego domu.

Kleo 264/17

To 11-letnia sunia. Średnich rozmiarów, bardzo spokojna i grzeczna. Ułożona, pięknie chodzi na smyczy. Nie wykazuje agresji w stosunku do ludzi.

Mini 210/17

Kotka ma ok 6 miesięcy, została znaleziona. Troszeczkę nieśmiała, ale miła, oswojona.

Kruczek 289/17

Piesek ma 2 lata. Jest charakterny. Nie nadaje się do dzieci, ani do osób bez doświadczenia w prowadzeniu psów. Kruczek jest miły i temperamentny. Trzeba umiejętnie go prowadzić, a można w nim mieć świetnego przyjaciela.

Lawa 229/17

Kicia ma ok 9 lat, została znaleziona. Bardzo zadbana, oswojona kotka z charakterkiem. Będzie do adopcji, jeśli nie zgłosi się po nią właściciel.

Twix 208/17

To około 14-letni psiak. Trafił do schroniska z mocno pogryzionym pyszczkiem, ale doszedł już do zdrowia. Jest niewielki, kontaktowy, w dobrej formie jak na swój wiek. Twix bardzo pragnie być z człowiekiem – to spokojny pieszczoch.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

ul. Ślazowa 2
51-007 Wrocław

źródło: wroclaw.pl Fot: schronisko 

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ