Pokłócił się z dziewczyną, więc zdewastował dwa samochody

domena publiczna

Policjanci z Oławy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie mienia. Sprawca pokłócił się z dziewczyną i będąc pod wpływem alkoholu postanowił rozładować frustrację kopiąc i skacząc po napotkanych samochodach. Teraz oprócz odpowiedzialności karnej, która mu grozi, będzie musiał się liczyć z obowiązkiem naprawienia szkody. 

Do Komisariatu Policji w Jelczu – Laskowicach zgłosili się właściciele dwóch aut, które zostały uszkodzone przez nieznanego sprawcę. Straty w tej sprawie oszacowano na blisko 7 tysięcy złotych. Funkcjonariusze po zebraniu dokładnych informacji na temat okoliczności zdarzenia i zabezpieczeniu śladów mogących przyczynić się do wykrycia sprawcy, ustalili a następnie zatrzymali 28 – letniego mieszkańca Jelcza-Laskowic, który przyznał się do popełnionych czynów.

Jak się okazało, mężczyzna pokłócił się z dziewczyną. Będąc pod wpływem alkoholu postanowił rozładować frustrację kopiąc i skacząc po napotkanych samochodach.

Za przestępstwo uszkodzenia mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Oprócz tego sprawca zobowiązany jest do naprawienia zaistniałej szkody.

Źródło: KPP Oława

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ