Biedroń chce udzielić ślubu Petru i Schmidt

fot: youtube

Ryszard Petru się rozwodzi. Do sądu wpłynął pozew rozwodowy – podawaliśmy ostatnio. Informację tę potwierdziła Joanna Schmidt, która ujawniła, że jest w związku z liderem Nowoczesnej. Prezydent Słupska Robert Biedroń zakochanych zaprasza do swojego urzędu. – Chętnie udzielę im ślubu i pogratuluję – powiedział w rozmowie z „Super Expressem”.

Nie wiadomo ile czasu potrwa jeszcze małżeństwo Ryszarda Petru. Sąd Okręgowy w Warszawie podał, że sprawa rozwodowa posła Nowoczesnej i jego małżonki Małgorzaty oczekuje na wyznaczenie terminu.

Ryszard był w trakcie separacji, a teraz jest w trakcie rozwodu. To Ryszard złożył pozew rozwodowy – powiedziała w rozmowie z „SE” Joanna Schmidt, która ujawniła, że od października ubiegłego roku „są razem” z szefem Nowoczesnej.

Co ciekawe były maż Joanny Schmidt od wielu miesięcy podejrzewał ją o zdradę.

Od października? To bajka, że zainteresowali się sobą w październiku. Od początku kadencji słyszałem, że hotel sejmowy jest najlepszym miejscem do mieszkania w Warszawie. We wrześniu dowiedziałem się, że moja żona od trzech miesięcy nie mieszka już w hotelu sejmowym. Wszystko wskazuje na to, że zainteresowali się sobą długo wcześniej. Myślę, że to kolejny etap w karierze politycznej mojej byłej żony

– powiedział Paweł Schmidt.

Do tematu odniósł się Robert Biedroń na łamach „Super Expressu”. Zaprosił parę do siebie na ceremonię ślubną.

Przyjeżdżają do mnie pary z całej Polski. Udzieliłem już kilkadziesiąt ślubów, więc chętnie połączę też Ryszarda Petru i Joannę Schmidt. Zapraszam ich do Słupska na ceremonię ślubną! Bardzo chętnie udzielę im ślubu i pogratuluję. A tak poza tym to życzę im już teraz szczęścia w miłości

– powiedział tabloidowi Robert Biedroń.

źródło: niezalezna.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ