Ziemkiewicz o nowej posłance .Nowoczesnej: Naćpała się, wyleciała przez okno i została posłanką Petru. Nic już nie zaszkodzi tej partii

ziemkiewicz23.jpg

Nazywa siebie polską Angeliną Jolie i jest do niej podobna w tym samym stopniu, w którym ja jestem podobny do Fransa Timmermansa – mówił publicysta na antenie Telewizji Republika.

Gościem „Prosto w Oczy” był publicysta Rafał Ziemkiewicz.

Forum Młodych Nowoczesnych z Lublina nie chciało czekać na nowe otwarcie do niedzieli. Już we wtorek na konferencji młodym działaczom partii towarzyszyła Agnieszka Orzechowska, zwana polską Angeliną Jolie. To celebrytka, która m.in. chwaliła się seksem w toalecie z Radosławem Majdanem.

– Nowa twarz Ryszarda Petru zachwyciła, chociaż jej twarz odgrywa tu najmniejszą rolę. Pani sobie tańczyła na rurze, raz się naćpała i wyleciała przez okno a teraz wleciała do .Nowoczesnej – mówił Ziemkiewicz.

Dziennikarz nawiązał również do podobieństwa Orzechowskiej z Angeliną Jolie. – Jest tak podobna do hollywoodzkiej gwiazdy jak ja do Fransa Timmermansa – mówił.

– Partii Ryszarda Petru nic już nie zaszkodzi, więc może faktycznie jest to dobry ruch dla .Nowoczesnej. Kto wie, ile osób pójdzie za Orzechowską – mówił satyrycznie.

Źródło: Telewizja Republika

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ