Błaszczak: Skala pomocy rządu PiS dla uchodźców jest 10 razy większa niż rządu PO-PSL

uchodźcy.jpg
zdjęcie ilustracyjne

Polski rząd działa w imieniu obywateli naszego kraju. 74% Polaków jest przeciwnych przyjmowaniu uchodźców. Takie są fakty. Przyjmowanie uchodźców zaprowadzi Polskę do katastrofy społecznej – powiedział w rozmowie z RMF FM szef MSWiA, Mariusz Błaszczak.

Polski rząd działa w imieniu obywateli naszego kraju. 74% Polaków jest przeciwnych przyjmowaniu uchodźców. Takie są fakty. Przyjmowanie uchodźców zaprowadzi Polskę do katastrofy społecznej. Zobaczmy, co dzieje się na zachodzie Europy, na ulicach wielu miast można zobaczyć uzbrojonych żołnierzy – powiedział w rozmowie z RMF FM minister spraw wewnętrznych i administracji, Mariusz Błaszczak.

– Skala pomocy rządu PiS dla uchodźców jest 10-krotnie większa niż rządu koalicji PO-PSL w 2015 r. Pomagamy też poprzez uszczelnianie granic zewnętrznych Unii Europejskiej

Błaszczak wyraził pewnego rodzaju zdziwienie postawą Donalda Tuska, który również atakuje Polskę w kwestii przyjmowania uchodźców. – Propozycja Tuska i Schetyny sprowadza się do problemu, jaki jest dzisiaj w Grecji, we Włoszech, we Francji, Belgii. Oni chcą przenieść ten problem do Polski i gdyby rządzili, ten problem w Polsce już by był – dodał minister.

Źródło: rmf24.pl/ Telewizjarepubika.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj