SLOT na Wyspie Słodowej

foto: mat prasowy

SLOT Art Festival już w ten piątek w sercu Wrocławia! Warsztaty muzyczne i rękodzieła, koncerty, dyskusyjny klub filmowy, strzelnica ASG, strefa podróżnika, klubowe granie i foodtrucki. 26 maja na Wyspie Słodowej będzie można poczuć klimat kultowego festiwalu SLOT Art. Wstęp jest bezpłatny.

SLOT na Wyspie został podzielony na trzy części. Od 15:00 do 19:00 będzie działało kilka stref: warsztatowa, myśli, podróżnika, sceny klubowej, handmade oraz Fundacji Pomocy Zwierzętom Matuzalki. Następnie od 19:00 do 21:30 swoje koncerty zagrają toruński zespół Ox grający new industrial emo core oraz ukraiński rockowy band One Light Inside, który występował w ostatniej edycji programu X-FACTOR. Dzień zakończy się ogniowym spektaklem teatralnym „Walka aniołów z diabłami” w wykonaniu bydgoskiego Teatru Pantomimy DAR.

– Stali bywalcy SLOT-u wiedzą, że klimat festiwalu tworzą ludzie o interesujących pasjach i różnej wrażliwości artystycznej. Łączy ich zaangażowanie społeczne i chęć robienia w życiu rzeczy ważnych i ciekawych. SLOT na Wyspie będzie namiastką tego, co każdego roku na początku wakacji dzieje się w Lubiążu – mówi Radek Grygoruk, organizator SLOT Art Festival i koordynator Weekendu Otwarcia ESK Wrocław 2016.

W ramach SLOT-u na Wyspie będzie można wziąć udział m.in. w warsztatach z DJ-ingu, le parkour, gry na basie, a także wielu innych zajęciach ruchowych, muzycznych, manualnych, a nawet w szkoleniu z parzenia kawy. Andrzej Horyza poprowadzi Dyskusyjny Klub Filmowy „Życie pełne pasji”, a miłośnicy podróży będą mogli wysłuchać relacji z wyjazdu do Indii i Afryki. Przez cały czas działać będą foodtrucki, a także będzie można kupić ciekawe wyroby rękodzielnicze wprost od ich wytwórców.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ