Największe stacje telewizyjne niezainteresowane festiwalem w Opolu

„Dwaj najwięksi nadawcy komercyjni – TVN i Polsat – nie rozważają współpracy z miastem Opole przy realizacji 54. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej” – informuje portal wirtualnemedia.pl.

Kilka dni temu Opole wypowiedziało Telewizji Polskiej umowę na organizację tegorocznej, 54. edycji Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Jako powody, w oficjalnym piśmie, wskazano m.in. niezapewnienie udziału przedstawiciela miasta Opola w Radzie Artystycznej Festiwalu. Prezydent Opola nie wpuścił TVP na teren amfiteatru, gdzie ekipa chciała rozpocząć prace techniczne.

Prezydent miasta twierdził, że jesienią tego roku, mimo wszystko, festiwal się odbędzie. Jednak – jak informuje portal wirtualnemedia.pl – telewizja TVN nie otrzymała od Opola żadnej oficjalnej propozycji przy festiwalu ani takiej miastu nie złożyła. Telewizja Polsat również nie jest zainteresowana festiwalem. – Opole nie jest naszym tematem. W piątek zaczyna się organizowany przez nas Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie. Nie zajmujemy się Opolem, Kielcami tudzież innym miastem w Polsce – wyjaśnił portalowi wirtualnemedia.pl rzecznik prasowy Polsatu.

Źródło: telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. To co zrobił Prezydent Opola to rząd powinien wyciągnąć konsekwencje…..chcieli pokazać że,, komunie „go zawdzięczamy ,a jak rządzi PIS to zabieramy zabawki i na inne podwòrko.IDIOCI!!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ