Schreiber o imigrantach: Dobrze, że rząd jest konsekwentny. Tylko rząd PiS jest w stanie zapewnić Polakom bezpieczeństwo

fot. youtube.com
– To jest efekt tej polityki, ale nie prowadzonej od roku, tylko od wielu lat przez kraje Zachodnie. Często się zdarza, że to potomkowie islamskich imigrantów dokonują tych zamachów. Praktyka pokazuje, że oni się – w większości – z tym społeczeństwem nie asymilują – mówił o zamachach terrorystycznych poseł Prawa i Sprawiedliwości.

Gościem rozmowy „Prosto w Oczy” był poseł PiS, Łukasz Schreiber.

– Nie będziemy uczestniczyli w szaleństwie brukselskich elit. (…) Musimy dbać o bezpieczeństwo, musimy dostrzegać zagrożenia i im się skutecznie przeciwstawiać – mówiła w Sejmie premier Beata Szydło, za co opozycja totalna porównała ją do Marine Le Pen. – To jest taka próba propagandy znana nam nie od dziś. PO przygotowywała grafiki w związku z „demontażem UE” wspólnie z Marine Le Pen, co okazało się wyssane z palca, a dotyczyło wyjazdu ministra Waszczykowskiego do Francji, gdzie spotkał się m.in. z Le Pen, a po którym bardzo niekorzystnie mówił o Le Pen. To jest tak śmieszne, nie było ukute przez jednego z posłów, ale przez większość, więc 'przekaz dnia” został zrealizowany. Gdzie pani premier Szydło do Le Pen? – mówił poseł PiS.

Odnosząc się do zamachu w Manchesterze, poseł stwierdził, że „to bardzo bolesne i tragiczne wydarzenie, zwłaszcza, ze dotknęło też Polaków”. – To jest efekt tej polityki, ale nie prowadzonej od roku, tylko od wielu lat przez kraje Zachodnie. Często się zdarza, że to potomkowie islamskich imigrantów dokonują tych zamachów. Praktyka pokazuje, że oni się – w większości – z tym społeczeństwem nie asymilują. Mamy do czynienia nie tylko z brakiem wyobraźni, ale pokutują też słowa kanclerz Merkel, która zachęcała, aby przyjeżdżali do Europy. Mamy gigantyczny problem i pytanie co z tym zrobić? Raz – wspierać tam, na miejscu tym, którzy są poszkodowani. Ta pomoc jest teraz dziesięć razy większa niż w 2015 roku, kiedy u władzy była PO. Dwa – uszczelnienie granic, trzy – zastanowienie się nad tym, co robią Australijczycy, czyli deportacja. (…) Dobrze, że rząd jest konsekwentny w tym, co robi. Tylko rząd PiS jest w stanie zapewnić Polakom bezpieczeństwo – mówił gość Telewizji Republika.

źródło: Telewizja Republika

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ