-0.4 C
Wrocław
Skandal! Schulz mocno o Polsce „Tacy ludzie są niebezpieczni, ponieważ prowadzą Europę...

Skandal! Schulz mocno o Polsce „Tacy ludzie są niebezpieczni, ponieważ prowadzą Europę do destrukcji”

Cytując klasyka, wybrany jednogłośnie przewodniczący niemieckiej SPD Martin Schulz, stracił kolejną okazję aby siedzieć cicho. Na wczorajszym Parteitagu bardzo ostro wypowiedział się o Polsce zrównując ją z Węgrami i Turcją. W jego mowie „tronowej” padły następujące sformułowania:

PODZIEL SIĘ

5 KOMENTARZE

  1. Unię Europejska do destrukcji prowadzą właśnie tacy ludzie jak Schultz i Angela Merkel.Zamiast stwarzać warunki do życia swoim obywatelom,propagować rozwój niemieckich rodzin sprowadzają do Niemiec wyznawców islamu,którzy nigdy nie zasymilują się i zwalczać będą samych rdzennych Niemców. Angela Merkel nawołuje do tego aby inne kraje UE stosowały sankcje wobec Rosji a sami Niemcy w najlepsze rozwijają współprace gospodarcza z Rosją. Albo sankcje albo współpraca a tak to UE zmienia się w kosztowna biurokratyczna strukturę ,która chce narzucać innym państwom swoja wolę jednocześnie wykorzystując te państwa jako swój rynek zbytu i tania siłę robocza.

  2. A. Oni całą Europę chcieli zniszczyć i do destrukcji doprowadzić.Pierwsi traktowali ludzi gorzej jak zwierzęta,tego im nikt nie zapomni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ