Wałęsa o śp. Lechu Kaczyńskim: „Wszystkie jego pomniki będą wyrzucone na śmieci”

fot:youtube

Słuchanie Lecha Wałęsy, to coraz bardziej przykre doświadczanie. W rozmowie z Moniką Olejnik były prezydent nie tylko groził Jarosławowi Kaczyńskiemu, ale także w skandalicznych słowach wypowiedział się o ofiarach katastrofy smoleńskiej i planach budowy pomników m.in. dla Lecha Kaczyńskiego.

Wałęsa ocenił, że Jarosław Kaczyński ma „trudną sytuację”.

Czuje na swoim sumieniu, że jest głównym sprawcą tego nieszczęścia

—mówił.

Chcieli rozpocząć kampanię w Katyniu z przytupem. Warunki były niedobre, nikt ich tam nie chciał, narazili siebie i tylu ludzi na śmierć. Taka jest prawda i taka będzie prawda. Za to jeszcze Kaczyński odpowie, bo to on zmusił brata (prezydenta Lecha Kaczyńskiego, który zginął w Smoleńsku – red.) do takich decyzji

—mówił Wałęsa.

Pytany, czy w Warszawie powinny stanąć pomniki Lecha Kaczyńskiego i wszystkich ofiar katastrofy smoleńskiej, były prezydent odparł: „tylko nie za pieniądze naszych podatników”.

Jestem przekonany, o wszystko się zakładam, że wszystkie te pomniki będą wyrzucone na śmieci, bo (Lech Kaczyński – red.) nie zasługuje na pomnik nawet za to nieszczęście. Jaką decyzję podjął? Zawsze się kapitan pyta: panie prezydencie, jest taka sytuacja, co robimy. I wtedy też się pytał, to on podjął decyzje złą i to on jest odpowiedzialny. A że go brat (Jarosław Kaczyński – red.) nakłonił, to inna sprawa

—wyjaśniał, dodając:

Wiem że znajdą się i taśmy. Tylko na razie nie ma nikt interesu. Stany (Zjednoczone) nie mają interesu, bo podsłuchują cały świat, a Rosja nie ma interesu, żeby to zrobić – niech Polacy się kłócą i biją

—mówił.

Ale przyjdzie czas, że wszystko to, co ja mówię, będzie udowodnione

—podsumował Wałęsa.

źródło: wpolityce.pl / TVN24

14 KOMENTARZE

  1. Ukradnę komuś posta za co przepraszam.” WAŁĘSA NAWET PAPIERU TOALETOWEGO Z TWOJĄ PODOBIZNĄ NIKT NIE CHCE KUPOWAĆ BO SZKODA DUPY” Pilnuj wnuków bo wychowałeś ich na złodziei i bandytów .

  2. Niech ktoś w końcu mu przypomni, że kiedyś jak miało się coś mądrego do powiedzenia, to dopiero występował publicznie. Teraz ci ludzie zeszli na psy, bo pokazują takich ludzi jak z nowoczesnej albo Szczerbę – szpilki dla uszu…

  3. Wałęsa ty chamie to ciebie pilnują za nasze pieniądze i ciebie wyrzucą na śmietnik za zdradę przy okrągłym stole,oby jak najszybciej.

  4. Jestes juz na smietniku historii.Gdybym mial takie wpisy to juz nigdy nie podjabym publicznej dyskusji.Ale ty jestes gbur nieudaczniķ wiec zamilknij chlopie.

  5. Czy nie ma kogos,kto dalby mu kopa?On wogole nie ma wstydu.Po wpisach nieprzychylnych mu dalby d…e siana.A on dalej to samo.Pewnie chcialby pomnik dla siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj