Nowy lider KOD zabrał głos. „Kaczyński jest człowiekiem, który demokracji w ogóle nie rozumie”

youtube.com

Potrzebna jest nowe otwarcie, nowy wizerunek i trzeba zacząć zajmować się Polską i przestać zajmować się sobą – mówił w TVN24 o Komitecie Obrony Demokracji jego nowy przewodniczący, Krzysztof Łoziński.

Krzysztof Łoziński, który został dziś wybrany na przewodniczącego KOD nie ukrywa, że organizacji potrzebny jest powiew świeżości. – Potrzebna jest nowe otwarcie, nowy wizerunek i trzeba zacząć zajmować się Polską i przestać zajmować się sobą – stwierdził.

Jako powód swojego startu w wyborach na lidera KOD podał „chęć ratowania tej organizacji, tego ruchu obywatelskiego”. – To ogromna wartość, której nie można i zmarnować z powodu jakichś nieprzyjemnych zjawisk – mówił.

Nie obyło się bez krytyki prezesa Prawa i Sprawiedliwości. W opinii Łozińskiego „Kaczyński jest człowiekiem, który demokracji w ogóle nie rozumie, prawa nie rozumie”. – Nie wiem jakim cudem jest prawnikiem, bo to, co mówi na temat prawa to godne jakiegoś ciecia w bramie, a nie prawnika. Nie ma pojęcia o świecie, o rzeczywistości – stwierdził następca Mateusza Kijowskiego.

Źródło: TVN24, 300polityka.pl, telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ